Menu

شکستن طلسم قهرمانی لیونل مسی

رویای تمام دوران ورزشی لیونل مسی بالاخره محقق نشد و این ستاره آرژانتینی در سن 35 سالگی به عنوان قهرمانی در جام جهانی دست یافت. در طول تاریخ همیشه مقایسه های فراوانی برای انتخاب بهترین بازیکن وجود داشته و مسی و مارادونا از نامزدهای اصلی رسیدن به این عنوان بوده اند. حالا خاویر زانتی، ستاره سابق تیم ملی آرژانتین، به تمجید از عملکرد بازیکنان این تیم پرداخته و مدعی شد بهترین های تاریخ اهل این کشور هستند.

خاویر زانتی گفت: “این حس شادی و موفقیت بزرگی بود که بازیکنان تیم ملی آرژانتین به ما هدیه دادند. فراموش نکنیم که ما برای مدت زیادی منتظر کسب عنوان قهرمانی در جام جهانی بودیم و بالاخره این اتفاق رخ داد. آنها رویای میلیون ها آرژانتینی در سراسر جهان را تعبیر کردند.

عملکرد تیم در دیدار فینال فوق العاده و شگفت انگیز بود. ما آرژانتینی‌ها در نیمه دوم سختی زیادی را متحمل شدیم، زیرا ابتدا به نظر می‌رسید همه چیز خوب پیش می‌رود، اما تیم ملی فرانسه در اواخر واکنش فوق العاده ای نشان داد و کار را به تساوی کشاند. عکس العمل امیلیانو مارتینز در دقایق پایانی و روی موقعیت حریف بسیار مهم بود.

مقایسه لیونل مسی و دیگو مارادونا؟ من مقایسه را دوست ندارم و این کار را انجام نخواهم داد. به نظر من ما فقط باید خوشحال باشیم که بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال متعلق به آرژانتین هستند. به نظر من شرایط لئو مسی تغییر نکرده و من فکر می کنم او فقط بالغ تر شده و حس رهبری خود را به همه بازیکنان تیم ملی آرژانتین منتقل کرده است.”

 

 

به گزارش “ورزش سه”، بالاخره طلسم قهرمانی در جام جهانی برای لیونل مسی شکست و او این عنوان بزرگ را نیز به کارنامه درخشان خود اضافه کرد. او بعد از فتح جام جهانی تصویری با جام در صفحه خود منتشر کرد که تا به حال بیش از 54 میلیون بار لایک گرفته و رتبه اول را در بین فوتبالی ها به خود اختصاص داده است. این پست جدید لیونل مسی از پست رونالدو در ماه گذشته پیشی گرفت و این خبر تلخ دیگری برای گلزن پرتغالی بود.

ماه گذشته و قبل از شروع جام جهانی، رونالدو تبلیغی برای لویی ویتون منتشر کرد که در آن ستاره پرتغالی و مسی در حال انجام بازی شطرنج بودند و آن پست 41.9 میلیون لایک جمع کرده بود. اما پست آخر لیونل مسی تا به حال نزدیک به 55 میلیون لایگ گرفته و در آستانه شکستن رکورد از این حیث در بین تمامی کاربران اینستاگرام قرار دارد.

اما رکورد جهانی متعلق به کریس گادفری است که در ژانویه 2019 عکسی از یک تخم مرغ آپلود کرد و در کمال تعجب بالاترین لایک تاریخ را با 56.1 میلیون بار مورد پسند قرار گرفته شدن، به خود اختصاص داد. این پست ابتدا به شوخی و با هدف پیشی گرفتن از بیشترین پست مورد توجه اینستاگرام، یعنی تصویری از دختر کایلی جنر که 18.6 میلیون لایک داشت، منتشر شد و در نهایت به این رکورد تاریخی دست یافت.

البته لیونل مسی در تعداد رونالدو همچنان با تعداد دنبال کننده هنوز فاصله قابل توجهی با کریستیانو رونالدو با 519 میلیون نفر در اینستاگرام دارد. ماه گذشته ستاره پرتغالی به اولین فردی تبدیل شد که در شبکه های اجتماعی به 500 میلیون دنبال کننده رسید و حالا مسی بیش از 100 میلیون نفر با او فاصله دارد. در کنار رونالدو و مسی، کایلی جنر، سلنا گومز، دواین جانسون، آریانا گرانده، کیم کارداشیان، بیانسه، کلوئی کارداشیان و جاستین بیبر 10 نفر برتر اینستاگرام را تکمیل می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *