Menu

مرزهای قطر به روی توریست‌های بدون بلیط باز شد!

به گزارش ورزش سه، در شرایطی که پیش از این تنها هوادارانی که بلیت مسابقات را در اختیار داشتند، می‌توانستند به قطر سفر کنند، از روز گذشته این قانون برداشته شد و هواداران می‌توانند تنها با تایید محل اقامت خود و پرداخت مبلغ 500 ریال قطری، هایا کارت خود را دریافت کرده و وارد این کشور بشوند‌. البته پرداخت این مبلغ برای کودکان زیر 12 سال الزامی نیست.

خالد المولوی، نایب رییس مدیریت بازاریابی و ارتباطات کمیته عالی برگزاری مسابقات اظهار داشت: تاکنون از هزاران هوادار از سرتاسر جهان میزبانی کرده‌ایم تا از این تورنمنت بی‌نظیر فوتبال لذت ببرند و با فرهنگ‌های یکدیگر آشنا شوند. در حال حاضر مرحله گروهی مسابقات به پایان رسیده و ما موفق شدیم به شکل خوبی از هوادارانی که به قطر می‌آیند، استقبال کنیم.

او در ادامه عنوان کرد: دارندگان بلیت مسابقات بعد از تاریخ دوم دسامبر ملزم به پرداخت مبلغ 500 ریال به قطر نخواهند بود اما برای هوادارانی که این مبلغ را پرداخت کنند و سپس بلیت بازی را خریداری کنند، امکان استرداد وجه وجود ندارد. همچنین به هواداران توصیه می‌شود قبل از تکمیل مراحل دریافت هایا کارت، به قطر سفر نکنند چرا که در این صورت، حتی اجازه پرواز هم به آنها داده نمی‌شود‌.

خالد المولوی همچنین بیان کرد: هایا کارتی که برای جام جهانی صادر می‌شود، پس از پایان مسابقات، تا ژانویه 2023 اعتبار خواهد داشت و هواداران پس از جام جهانی نیز می‌توانند با استفاده از این کارت، به قطر سفر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *