FiFa13.ir
FiFa13.ir
فوتبال ایران + مسابقات آنلاین فیفا - پایان دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2016
مسابقات آنلاین فیفا 11  تركالكی اسپورت  تركالكی نیوز 7  فقط بارسلونا  فیفا بازهای ایرانی  کوتاه کننده لینک رایگان 

به نظر شما قوی ترین تیم باشگاهی در بازی فیفا کدام تیم است ؟» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان : 1
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

» آخرین بروز رسانی :


» افراد آنلاین :
  • دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2016 در 8 گروه 4 تیمی در شرق و غرب آسیا انجام شد و 16 تیم برتر راهی دور حذفی شدند. از ایران 3 تیم سپاهان (قهرمان لیگ ایران 94-93) , ذوب آهن (قهرمان جام حذفی 94-93) و تراکتورسازی (نایب قهرمان لیگ 94-93) بصورت مستقیم وارد این مسابقات شدند و نفت تهران (تیم سوم لیگ 94-93) در تک بازی پلی آف در تهران مغلوب الجیش قطر شد و نتوانست تعداد تیمهای ایرانی را به 4 افزایش دهد.

  • سپاهان که در گروه 1 قرار داشت با انجام بازیهای ضعیف و تحمل 5 باخت از 6 بازی در انتهای جدول گروه قرار گرفت و حذف شد. سپاهان در 6 بازی 11 گل دریافت کرد و تنها 2 گل به ثمر رساند !


  • ذوب آهن در گروه 2 کاملا برعکس سپاهان عمل کرد و با اقتدار و 12 گل زده و 2 گل خورده به عنوان سرگروه راهی دور حذفی شد. اوج قدرت ذوب آهن در این گروه, 2 بار پیاپی مغلوب کردن النصر عربستان با نتیجه 0-3 بود ! همچنین ذوب آهن به عنوان پر امتیازترین تیم صعود کرده چه در غرب و چه در شرق آسیا لقب گرفت و به همراه لوکوموتیو ازبکستان (تیم اول گروه 1) تنها تیمهای بدون باخت در این بازیها می باشد.


  • تراکتورسازی هم در گروه 3 توانست با بازیهای رضایتبخش به عنوان سرگروه صعود کند و پس از این تیم الهلال عربستان دوم شد. تراکتورسازی در 6 بازی گروهی 10 گل زده و 3 گل خورده به ثبت رساند.

  • نکته قابل توجه لیگ قهرمانان آسیا امسال بهانه تراشی تیمهای عربستانی برای حضور در ایران بود که در نهایت AFC رای به بازیهای تیمهای ایران و عربستان در کشور سوم داد و نتیجه 6 بازی رو در روی ایران و عربستان در دور گروهی 3 برد و 3 شکست برای هر کشور بود. اما در نهایت عربستان که 4 تیم در 4 گروه غرب آسیا داشت تنها 1 تیمش (الهلال) و آن هم به عنوان تیم دوم راهی دور حذفی شد ! که آن هم به دلیل برد این تیم در بازی آخر برابر تراکتورسازی بود. در غیر اینصورت عربستان هیچ تیمی در دور بعدی نداشت ! این در حالیست که ایران 3 تیم داشت که 2 تیمش به عنوان تیم اول از گروههای خود صعود کردند.


  • یادآوری : طبق قانون لیگ قهرمانان آسیا ملاک رتبه بندی تیمهای در یک گروه و در صورت کسب امتیاز مساوی, نتیجه بازی رو در روی آن دو تیم است. (مانند گروه 1 و برابری امتیازات النصر امارات و الاتحاد عربستان و صعود النصر با تفاضل گل کمتر اما به دلیل پیروزی در خانه الاتحاد)


Asia2016_Group1_2

Asia2016_Group3_4

Asia2016_Group5_6

Asia2016_Group7_8:: مرتبط با: لیگ قهرمانان آسیا 2016 ,
نویسنده : T.Titanium
تاریخ : پنجشنبه 16 اردیبهشت 1395
 

FiFa13.ir_QR_Code


فشرده ساز
مدیریت دانلود
فلش پلیر
پخش کننده فایلهای صوتی و تصویری
خواندن تمام فرمتهای صوتی و تصویری
مرورگر فایرفکس
مرورگر گوگل کروم
یاهو مسنجر
اجرای فایلهای PDF