FiFa13.ir
FiFa13.ir
فوتبال ایران + مسابقات آنلاین فیفا - دور پنجم مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه
مسابقات آنلاین فیفا 11  تركالكی اسپورت  تركالكی نیوز 7  فقط بارسلونا  فیفا بازهای ایرانی  کوتاه کننده لینک رایگان 

به نظر شما قوی ترین تیم باشگاهی اروپا کدام تیم است ؟ (انتخاب چند گزینه نیز ممکن است)» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان : 1
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

» آخرین بروز رسانی :


» افراد آنلاین :
  • دور 5 مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در قاره آسیا که پایان دور رفت این بازیها نیز محسوب می شد با صدرنشینی ایران در گروه 1 و عربستان در گروه 2 به پایان رسید.


  • در گروه 1 : ایران در حالی در مالزی مهمان تیم سوریه بود که بارش شدید باران و خرابی زمین باعث شد نتیجه ای بهتر از 0-0 برای ایران بدست نیاید. اما با همین تساوی, ایران توانست بدون توجه به برد کره جنوبی بر ازبکستان, در صدر گروه بماند. بازی دیگر این گروه نیز با نتیجه تساوی بین چین و قطر خاتمه یافت.


  • در گروه 2 : ژاپن توانست با پیروزی ارزشمند برابر عربستان خود را به بالای جدول برساند بطوریکه هر دو تیم در پایان دور رفت 10 امتیازی شدند. در دیگر بازیها استرالیا برابر تایلند ته جدولی متوقف شد تا امارات با پیروزی بر عراق, امتیازات خود را به استرالیا برساند و این دو تیم با 9 امتیاز در تعقیب عربستان و ژاپن باشند.


  • برداشت 1 : ایران در پایان دور رفت با 11 امتیاز, تیم اول و بالاتر از همه تیمهای 2 گروه قرار گرفت و پس از آن, عربستان - ژاپن - کره جنوبی با 10 امتیاز (به ترتیب تفاضل گل) قرار دارند.


  • برداشت 2 : ایران در پایان دور رفت و پس از انجام 5 بازی, هنوز گلی دریافت نکرده و از این حیث بهترین خط دفاعی را در بین 12 تیم این مرحله (2 گروه) دارد و پس از آن سوریه با 2 و ازبکستان با 3 گل خورده قرار دارند. تایلند نیز با 12 گل خورده ضعیف ترین خط دفاع را در بین 12 تیم دارد.


AFC_Final_WorldCup2018_5

Jadval_Round5:: مرتبط با: مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه (آسیا) ,
نویسنده : T.Titanium
تاریخ : سه شنبه 25 آبان 1395