FiFa13.ir
FiFa13.ir
فوتبال ایران + مسابقات آنلاین فیفا - دور نهم مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه
مسابقات آنلاین فیفا 11  تركالكی اسپورت  تركالكی نیوز 7  فقط بارسلونا  فیفا بازهای ایرانی  کوتاه کننده لینک رایگان 

به نظر شما قوی ترین تیم باشگاهی اروپا کدام تیم است ؟ (انتخاب چند گزینه نیز ممکن است)» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان : 1
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

» آخرین بروز رسانی :


» افراد آنلاین :
  • دور نهم مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در منطقه آسیا با صعود ژاپن به عنوان دومین تیم صعود کننده از آسیا به جام جهانی پیگیری شد. تیم ملی ایران پیش از این صعود مستقیم و مقتدرانه خود به جام جهانی 2018 را جشن گرفته بود.

  • گروه 1 : در حساس ترین بازی این گروه کره جنوبی رو در روی ایران قرار گرفت. کره که تجربه 4 شکست متوالی 0-1 از ایران را داشت می توانست با شکست ایران و با توجه به شکست ازبکستان از چین صعود مستقیم خود به جام جهانی را جشن بگیرد اما ایران که در 8 بازی گذشته حتی 1 گل را هم دریافت نکرده بود در این بازی هم کره جنوبی را 0-0 متوقف کرد تا رکورد 9 بازی بدون گل خورده در انتخابی جام جهانی را از خود به جای بگذارد. با شکست ازبکستان از چین و برد سوریه برابر قطر و توقف کره جنوبی, تکلیف دومین تیم صعود کننده مستقیم از این گروه حسابی پیچیده و به بازی آخر کشیده شد و حالا سوریه هم امیدوار است با شکست ایران به جام جهانی صعود کند !

  • گروه 2 : ژاپن با 2 گل استرالیا را شکست داد و مستقیما به جام جهانی 2018 صعود کرد. ضمن اینکه استرالیا هم اولین باخت خود را تجربه کرد تا تنها ایران باشد که در بین 10 تیم دو گروه بدون باخت باشد. پیش از این هم عربستان با شکست مقابل امارات غافلگیر شد تا تکلیف تیم دوم صعود کننده از این گروه هم به بازی آخر کشیده شود. عراق نیز در بازی تشریفاتی تایلند را برد.

  • با نتایج بدست آمده در بازی آخر مقدماتی جام جهانی 2018 تیمهای کره جنوبی - سوریه و ازبکستان از گروه 1 و تیمهای عربستان - استرالیا و امارات از گروه 2 امیدوارند به عنوان تیم دوم گروه خود صعود مستقیم و بی دردسر به جام جهانی را بعد از ایران و ژاپن تجربه کنند. دو تیم سوم گروهها باید سختی بازی پلی آف آسیا و مقابله با نماینده قاره دیگر را متحمل شوند و تیمهای چهارم تا ششم گروهها کاملا از صعود به جام جهانی باز می مانند.

AFC_Final_WorldCup2018_9

Jadval_Round9


:: مرتبط با: مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه (آسیا) ,
نویسنده : T.Titanium
تاریخ : پنجشنبه 9 شهریور 1396