تبلیغات
FiFa13.ir
FiFa13.ir
فوتبال ایران + مسابقات آنلاین فیفا - مطالب آبان 1396
مسابقات آنلاین فیفا 11  تركالكی اسپورت  تركالكی نیوز 7  فقط بارسلونا  فیفا بازهای ایرانی  کوتاه کننده لینک رایگان 

به نظر شما قوی ترین تیم باشگاهی اروپا کدام تیم است ؟ (انتخاب چند گزینه نیز ممکن است)» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان : 1
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

» آخرین بروز رسانی :


» افراد آنلاین :
 • هفته 12 لیگ برتر با اولین باخت تیم پارس جنوبی و توقف سرخابی ها مقابل تیمهای مشهدی به پایان رسید.


 • در بازیهای این هفته پرسپولیس و استقلال با تساوی های بدون مقابل پدیده و سیاه جامگان متوقف شدند. پارس جنوبی اولین باخت خود در لیگ را در اهواز و مقابل فولاد تجربه کرد. سپاهان با 3 گل تراکتورسازی را شکست داد. ذوب آهن نیز در خانه ی سپید رود به برتری رسید و سایپا با 1 گل نفت را برد.


 • اما پیکان سرانجام پس از 7 پیروزی متوالی این هفته با تساوی برابر صنعت نفت متوقف شد و گسترش فولاد با شکست استقلال خوزستان چهارمین برد خود را بدست آورد.


hafte12

Jadval_hafte12:: مرتبط با: نتایج لیگ برتر ایران 97 - 96 ,
نویسنده : T.Titanium
تاریخ : دوشنبه 29 آبان 1396
 • با پایان بازیهای مقدماتی در تمام قاره ها و مشخص شدن 32 تیم حاضر در جام جهانی 2018 روسیه , سید بندی این رقابتها جهت قرعه کشی گروه ها معلوم شد. ایران به عنوان اولین تیم صعود کننده از آسیا, تنها تیم این قاره در سید سوم قرار گرفته و 4 نماینده دیگر آسیا در سید چهارم جای گرفته اند.


2018


 • ایران علاوه بر 4 تیم آسیا در سید چهارم, با 7 تیم دیگر سید سوم هم همگروه نمی شود. بدین ترتیب از بین 4 تیم صربستان - پاناما - نیجریه و مراکش, یکی همگروه ایران از سید چهارم خواهد بود و دو تیم دیگر از بین 16 تیم حاضر در سیدهای اول و دوم مشخص می شوند که حداقل یکی از آنها نماینده اروپا خواهد بود.


WorldCup_2018_Pots
:: مرتبط با: آمار و نتایج جام جهانی 2018 روسیه ,
نویسنده : T.Titanium
تاریخ : دوشنبه 29 آبان 1396
 • هفته 11 لیگ برتر فصل 97-96 با پیروزی تیمهای سرخابی بعد از دربی هفته قبل پیگیری شد.

 • در بازیهای این هفته پرسپولیس و استقلال با نتایج مشابه 0-2 بر سایپا و نفت تهران غلبه کردند. پارس جنوبی با شکست سپید رود در رده اول جدول باقی ماند. پیکان در اصفهان هفتمین برد متوالی خود را این بار برابر سپاهان بدست آورد و بازی تراکتورسازی - ذوب آهن بدون گل تمام شد.

 • در دیگر بازیها گسترش فولاد با 1 گل در خانه ی صنعت نفت پیروز شد. استقلال خوزستان , سیاه جامگان را شکست داد و فولاد و پدیده تن به تساوی پر گل 2-2 دادند.

hafte11

Jadval_hafte11


:: مرتبط با: نتایج لیگ برتر ایران 97 - 96 ,
نویسنده : T.Titanium
تاریخ : شنبه 13 آبان 1396
 • هفته 10 لیگ برتر فصل 97-96 با برتری پرسپولیس در دربی 85 پایان یافت. در آخرین بازی هفته دهم پرسپولیس با 1 گل استقلال را شکست داد و پنجمین شکست این فصل استقلال را رقم زد.

 • در دیگر بازیها پارس جنوبی جم در اصفهان ذوب آهن را با 3 گل در هم کوبید و همچنان تنها تیم بدون باخت جدول باقی ماند. پیکان با کسب ششمین پیروزی متوالی خود برابر تراکتورسازی فشردگی بالای جدول را بیشتر کرد. سپید رود در خانه, پدیده را شکست داد و نفت تهران با 1 گل بر استقلال خوزستان پیروز شد.

 • 2 بازی گسترش فولاد - سپاهان  و  فولاد خوزستان - سایپا بازی هایی بودند که به تساوی ختم شدند و سیاه جامگان با باخت مقابل صنعت نفت آبادان, چهارمین باخت متوالی خود را متحمل شد.

hafte10

Jadval_hafte10


:: مرتبط با: نتایج لیگ برتر ایران 97 - 96 ,
نویسنده : T.Titanium
تاریخ : پنجشنبه 4 آبان 1396